Pasowanie na PIERWSZOKLASISTĘ

Julia, Nikodem i Szymon 🥰

W ten wyjątkowy dzień – Święto Edukacji Narodowej – zostali oficjalnie pasowani na Uczniów NSP Gogolewo.

Dzięki nim 14 października 2025 roku nabrał jeszcze głębszego znaczenia i wyjątkowej rangi.

Ta dzielna trójka, przy wsparciu swoich starszych koleżanek i kolegów, z dumą zaprezentowała gotowość do nauki oraz udowodniła, że jest w pełni przygotowana, by stać się częścią naszej szkolnej społeczności. 💫

Każde ślubowanie to dla nas ogromne przeżycie i ważne wydarzenie w życiu szkoły.

Z serca dziękujemy:

🫶 Rodzicom – za zaufanie, jakim obdarzyliście naszą placówkę, powierzając nam Wasze najcenniejsze skarby. Dzięki Wam możemy wspólnie prowadzić dzieci drogami pięknego, edukacyjnego świata.

🫶 Gościom – za obecność i wsparcie:

🔴 Panu Mateuszowi Rucińskiemu, Wójtowi Gmina Marianowo – Serce Powiatu

🔴 Pani Jolancie Rębisz, Przewodniczącej Rady Gminy,

🔴 Panu Michałowi Bodek, Radnemu Powiatu Stargardzkiego,

🔴 Panu Jerzemu Purgał, Radnemu Gminy Marianowo,

🔴 Pani Annie Kortus, Radnej sołectwa Dalewo,

🔴 Panu Pawłowi Kortus, Sołtysowi Gogolewa,

🔴 Pani Zuzannie Garczewskiej, byłej Dyrektor NSP Gogolewo,

🔴 naszym lokalnym działaczom, w tym Przedstawicielkom obu Kół Gospodyń Wiejskich oraz OSP Gogolewo.

🔴 Nauczycielom, Pracownikom i całej naszej szkolnej społeczności – za codzienne zaangażowanie, cierpliwość i serce, z jakimi budujecie przestrzeń pełną ciepła i wspomnień, które pozostają w pamięci na zawsze.

🔴 Absolwentom oraz wszystkim obecnym – za to, że jesteście częścią tej pięknej historii.

❤️ „Pięknem społeczności jest kształcić własne dzieci.” ❤️

Niech te słowa będą potwierdzeniem, że to, co wspólnie tworzymy, jest prawdziwym darem – czasem wymagającym, ale zawsze wartym przekazania. ❤️

Podobne wpisy

  • Dzień Kobiet w naszej szkole!

    Dzień Kobiet w naszej szkole! Dzisiejsze święto upłynęło pod znakiem świetnej zabawy i ważnych tematów. Samorząd Uczniowski zadbał o to, by każda z pań poczuła się wyjątkowo. Obchody rozpoczęliśmy merytorycznie – od prezentacji multimedialnej „Prawa Kobiet” oraz wspólnego tworzenia plakatów, podkreślając wagę tej tematyki. Następnie przeszliśmy do części rozrywkowej, w której drużyny dziewcząt rywalizowały w…

  • 11 WRZEŚNIA – apel

    Pamiętamy – 11 września Dziś, w rocznicę tragicznych wydarzeń z 11 września 2001 roku, nasza szkoła im. Bohaterów 11-go Września zatrzymała się na chwilę refleksji i zadumy. Wspominamy wszystkich, którzy tego dnia zginęli w atakach na World Trade Center – niewinnych ludzi, ratowników niosących pomoc, bohaterów, którzy oddali swoje życie, by ocalić innych. To dzień,…

  • Konkurs Recytatorski klas 1-3

    19 marca 2026r odbył się Konkurs Recytatorski klas 1-3 Były to eliminacje do Małego Konkursu Recytatorskiego który odbędzie się 28 marca 2026r. MDK w Stargardzie W konkursie brali udział 10 uczniów klas 1-3. 1. Bartek Purgał 2. ⁠Mikołaj Gąsowski 3. ⁠Liliana Bodek Wyróżnienie zdobyli: Bartek Kaźmierczak Antonina Urbanowicz Szymon Lewicki Udział w konkursie wzięły również…

  • Czuwaj!

    Czuwaj! W ostatni weekend lutego harcerki z 6 DH „Tabula Rasa” obchodziły 6 urodziny drużyny Już tradycją się stało, że nocowankę organizuje Rada Drużyny – w tym roku wyszło również fenomenalnie Uczestniczyliśmy w ognisku, które ułożyły nam najmłodsze harcerki. Wysłuchałyśmy gawędy napisanej przez nasze przyboczne Naomi i Anię. Najstarsze harcerki natomiast przygotowywały nam stolik ze…

  • Zajęcia z PRAWA

    W dniu 20.04.2026 r. mieliśmy przyjemność gościć Pana prof. dr hab. Zbigniewa Kuniewicza, panią dr Adriannę Tomczyk oraz panią dr Marię Wysocką-Orlik – wykładowców prawa na Uniwersytecie Szczecińskim. Zaproszeni goście przeprowadzili zajęcia dla dzieci i młodzieży, podczas których omówili zagadnienia związane z odpowiedzialnością karną. Przybliżyli również specyfikę zawodu prawnika, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem….